Blog

palce,przytulać,strach

Lęk i obawa

Chciałam zrobić krótki wpis na facebooka, ale jak zaczęłam pisać to stwierdziłam, że on krótki raczej nie będzie i łatwiej zamieścić go tutaj. Uczestniczyłam wczoraj w Community Call Transformującej Obecności z Alanem Seal’em. To takie spotkanie on-line raz w miesiącu całej społeczności, które mnie osobiście pozwala wrócić do obecności jeśli gdzieś po drodze mi się wykoleiła. Czytaj dalej „Lęk i obawa”

dzieci-wsparcie-rozstanie-drogi

Rozstanie / pożegnanie

Zbierałam się trochę do napisania tego wpisu, pewnie dlatego, że nadal czuję się w procesie żałoby.

Wczoraj pisałam wam o Miłości, dzisiaj o stracie.

Do wczorajszego wpisu doprowadził mnie między innymi cytat „Nasz ból nie jest niczym innym, tylko sygnałem, że odwróciliśmy się plecami do miłości”. Czytaj dalej „Rozstanie / pożegnanie”

Przekonania

Ostatnio kilkukrotnie w trakcie prowadzonych przeze mnie zajęć i  poza nimi, różne osoby pytały mnie o to jak w coachingu pracować z przekonaniami. Miałam wręcz wrażenie, że urosły one do rangi jakiegoś potwora, który jest „trudny” do poskromienia (oczywiście jest to tez jakieś przekonanie :)) Dlatego też postanowiłam napisać ten wpis, bo może zainspiruje i odblokuje kogoś do takiej właśnie pracy. Czytaj dalej „Przekonania”

Stara – nowa droga

Do napisania dzisiejszego postu natchnął mnie mój pies w trakcie dzisiejszego spaceru.

Jak co dzień poszliśmy na spacer, w dobrze znane nam miejsce, drogą którą wydawałoby się chodzimy codziennie i znamy ją na wylot. Jednak każde z nas szło inaczej i to właśnie mnie zastanowiło, bo Samson (mój psiak) szedł tak jakby była to nowa dla niego droga, obwąchując wszystko, sprawdzając co się zmieniło, kto zostawił ślad.

Czytaj dalej „Stara – nowa droga”