MG_8904

Jestem Ciepłem, które się dzieli i bierze od innych.

Jestem fighterem, który walczy, o to co w życiu ważne.

Jestem też psychologiem, certyfikowanym Coach’em ICF, trenerem biznesu, absolwentką Szkoły Trenerów Metrum i Pracowni Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys, ukończyłam także podyplomowo Interwencję Kryzysową na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem Certyfikowanym Praktykiem metody Points Of You.

Od kilku lat pracuję w branży HR, zdobywając doświadczenie także w środowisku międzynarodowym. Obecnie zajmuję stanowisko managera w firmie doradczo-personalnej HPR Group Sp. z o.o. Posiadam bogate doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu projektów szkoleniowych, a także w sprzedaży i marketingu, związane m.in. z usługami szkoleniowymi, outdoorowymi, doradztwem, organizacją kursów, konferencji, koncertów i imprez masowych.

Specjalizuję się przede wszystkim w prowadzeniu szkoleń z kompetencji miękkich i tematyki HR. Na co dzień jako trener pomagam rozwijać umiejętności interpersonalne, odkrywać motywację i zmieniać dotychczasowy sposób komunikowania się na efektywniejszy. Cenię wiedzę grupy, stawiam na działanie i pomagam nabyć umiejętności ułatwiające i usprawniające pracę. Uczestnicy szkoleń cenią mnie za profesjonalne podejście do pracy, przekazywanie wiedzy poprzez praktyczne ćwiczenia, uważność i elastyczność oraz dobry kontakt z grupą. Współpracuję z instytucjami i firmami na terenie całego kraju. Prowadzę zajęcia przygotowujące Coachów do międzynarodowej akredytacji ICF.

Prowadzę zajęcia w ramach studiów podyplomowych z zakresu coachingu:

  • w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu
  • w Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja we Wrocławiu
  • na Uniwersytecie Rzeszowskim
  • na Uczelni Łazarskiego w Warszawie

Jestem pasjonatką teorii więzi, pracy i  budowania bliskości w oparciu o tą wiedzę.

W wolnym czasie zawsze wybieram aktywny wypoczynek. Moją pasją są podróże, taniec, spinning i nurkowanie.

Reklamy