O mnie

Jestem Ciepłem, które się dzieli i bierze od innych.
Jestem też psychologiem, certyfikowanym Coach’em ICF, trenerem biznesu.

Absolwentką Szkoły Trenerów Metrum i Pracowni Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys, ukończyłam także podyplomowo Interwencję Kryzysową na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem Certyfikowanym Praktykiem metody Points Of You i Coachem Transformującym według metodologii Alana Seale’a.

Od ponad 10 lat pracuję w branży HR, zdobywając doświadczenie także w środowisku międzynarodowym. Posiadam bogate doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu projektów szkoleniowych i rekrutacyjnych, a także w sprzedaży i marketingu, związane m.in. z usługami szkoleniowymi, outdoorowymi, doradztwem, organizacją kursów, konferencji, koncertów i imprez masowych.

Specjalizuję się przede wszystkim w prowadzeniu szkoleń z komunikacji, zarządzania i coachingu. Na co dzień jako trener pomagam rozwijać umiejętności interpersonalne, odkrywać motywację i zmieniać dotychczasowy sposób komunikowania się na efektywniejszy. Mam za sobą ponad 3000 godzin na sali szkoleniowej i ponad 500 godzin praktyki coachingowej. Prowadzę sesje szkoleniowe przygotowujące coachów do międzynarodowej akredytacji ICF, jestem Mentorem w procesach akredytacyjnych.

Cenię wiedzę grupy, stawiam na działanie i pomagam nabyć umiejętności ułatwiające i usprawniające pracę. Uczestnicy szkoleń cenią mnie za profesjonalne podejście do pracy, przekazywanie wiedzy poprzez praktyczne ćwiczenia, obecność, uważność i elastyczność oraz dobry kontakt z grupą.

Prowadzę sesje coachingu zespołowego jak i indywidualnego. W swojej pracy łączę wiedzę i doświadczenie zaczerpnięte z różnych szkół, jednak najbliższe jest mi podejście oparte na transformującej obecności. Sednem którego jest rozwój ludzi i organizacji poprzez wzrost empatii, obecności, otwartości na dialog i podejmowanie świadomych decyzji, służących nie tylko sobie i innym ale i większemu dobru.

Dotychczas szkoliłam pracowników następujących organizacji: Leroy Merlin, ING Bank Śląski, AGORA SA, Kludi, Stanley Black&Decker, Narodowy Bank Polski, Koleje Mazowieckie, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, SAD Sp. z o.o., Kompania Piwowarska, JCommerce S.A., Vattenfall, Severstalat Silesia, Bayer, NordGlass, NAVO Orbico, WASCO, Tauron.

Współpracuję z instytucjami i firmami na terenie całego kraju, jestem prelegentem konferencji i spotkań HR. Wykładam na uczelniach wyższych. Prowadzę zajęcia w ramach studiów podyplomowych z zakresu coachingu w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu, Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja we Wrocławiu, na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Szkolenia i coachingi prowadzę zarówno w języku polskim i angielskim.

Jestem pasjonatką teorii więzi, pracy i  budowania bliskości w oparciu o tą wiedzę.

W wolnym czasie zawsze wybieram aktywny wypoczynek. Moją pasją są podróże, taniec, spinning i nurkowanie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s