Po co ten blog

Wchodzicie na tą stronę i zastanawiacie się po co ona? Miałam dokładnie to samo pytanie w głowie tworząc ją. Po co mi ona , co ja chcę , żeby się na niej znalazło? Żeby dać wam najjaśniejszą odpowiedź muszę opowiedzieć wam kawałek mojej historii 🙂

Chyba wszystko zaczyna się od tego, że zawsze miałam w sobie potrzebę niesienia pomocy innym. Odkąd pamiętam towarzyszyła mi duża wrażliwość na los i krzywdę innych. Tak też między innymi trafiłam na psychologię, chciałam zrozumieć psychikę, oczywiście w części samolubnie by poukładać swoje kawałki, ale też i po to by później móc pomagać innym.

Gdy człowiek zaczyna się rozwijać, ten proces się nie kończy , przynajmniej nie w moim wypadku, cały czas odkrywam kawałki, które składają się na większe rozumienie siebie i innych, są też i takie momenty kiedy jestem przeciążona i mam dość tego rozwoju, co na pewno będziecie czasem mogli zobaczyć w moich postach.

No więc od czasu studiów, a było to ponad 12 lat temu albo i nawet wcześniej zaczęła się moja droga do rozwoju. W jej trakcie zobaczyłam, że gdy dzielę się własnym doświadczeniem ludzie inspirują się tym i stanowi to niejednokrotnie impuls do własnego ich rozwoju.

Pomyślałam więc sobie , że czemu mogą z tego korzystać tylko ludzie, którzy mnie spotkali i znają. Może właśnie ty jesteś w takiej sytuacji, w której moje doświadczenia i refleksje pozwolą na to byś zobaczył i poskładał jakiś swój kawałek.

Blog jest więc jakimś kawałkiem zostawienia po sobie śladu, nie tylko w internecie, ale i w innych głowach i sercach, inspiracją do przyglądania się sobie i własnego rozwoju. Znajdziecie tu trochę tego, co siedzi mi w głowie, trochę pytań ale też i wiedzę, aczkolwiek przefiltrowaną przez mój osobisty sposób wiedzenia pewnych rzeczy, każdorazowo bierzcie więc z dystansem to co tu piszę i sprawdzajcie na ile wam to pasuje i czujecie podobnie 🙂

Zobacz wpisy

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s