Site Loader
Jestem Coachem, Trenerem i Mentorem.

Inspiruję ludzi do bycia prawdziwymi sobą.

Pomagam liderom, menadżerom i coachom odnaleźć radość i lekkość w swojej pracy. Łączę wiedzę i doświadczenie z różnych szkół, ale cokolwiek robię, pracuję nad procesem, w centrum którego jest człowiek, jego doświadczenie, myślenie i przeżywanie.

  • Studia psychologiczne dały mi podstawę do lepszego rozumienia człowieka i jego mechanizmów.
  • Ukończone szkoły trenerskie pozwalają mi zaprzęgać wiedzę z zakresu procesów grupowych.
  • Szkolenia coachingowe i superwizje nauczyły mnie widzieć nieograniczony potencjał w drugiej osobie.
  • Metodyki zwinne wspierają mnie w ciągłym rozwoju ale i rozumieniu dynamiki rzeczywistości agile.

Cokolwiek robię to stawiam na partnerstwo, autentyczność, radość i lekkość.


Marzy mi się świat, gdzie każdy jest sobą, prawdziwym i akceptuje tą prawdę w drugim człowieku. Marzy mi się świat, gdzie prawo do bycia sobą jest niezbywalne. Gdzie wykształcenie, praca, sposób spędzania czasu czy posiadany status nie czyni nikogo lepszym czy gorszym. Gdzie potrafimy mówić o tym co czujemy i jakie są nasze potrzeby. Różne doświadczenia i moja droga rozwoju pokazały mi, że da się komunikować i tworzyć relacje na innym poziomie, gdzie różnice między ludźmi ciekawią i inspirują a nie tworzą murów. Marzy mi się świat w którym rozwiązaniem na wszystko jest miłość, a gdy to nie wystarcza, to jeszcze trochę miłości. Takiego świata chcę i taki tworzę.

Zmieniam więc świat zarówno ten mały indywidualny jak i ten duży, globalny i zapraszam ludzi do tego by smakowali, że można inaczej.

Prowadzę sesje coachingowe, szkolenia z komunikacji i zarządzania. Wspieram Coachów w ich rozwoju i drodze do akredytacji ICF, jestem trenerem i mentorem w procesach akredytacyjnych.

Specjalizuję się przede wszystkim w prowadzeniu szkoleń z obszarów komunikacji, zarządzania i coachingu. Na co dzień jako trener pomagam rozwijać umiejętności interpersonalne, odkrywać motywację i zmieniać dotychczasowy sposób komunikowania się na efektywniejszy. Mam za sobą ponad 5000 godzin na sali szkoleniowej i ponad 500 godzin praktyki coachingowej. Prowadzę sesje szkoleniowe przygotowujące coachów do międzynarodowej akredytacji ICF, jestem Mentorem w procesach akredytacyjnych.

Cenię wiedzę grupy, stawiam na działanie i pomagam nabyć umiejętności ułatwiające i usprawniające pracę. Uczestnicy szkoleń cenią mnie za autentyczność, za to że nie tylko o czymś mówię, ale jestem tym o czym mówię, za profesjonalne podejście do pracy, przekazywanie wiedzy przez doświadczenie, obecność, uważność i elastyczność.

Dotychczas szkoliłam pracowników takich organizacji jak: Leroy Merlin, ING Bank Śląski, AGORA SA, Kludi, Stanley Black&Decker, Narodowy Bank Polski, Koleje Mazowieckie, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, SAD Sp. z o.o., Kompania Piwowarska, JCommerce S.A., Vattenfall, Severstalat Silesia, Bayer, NordGlass, NAVO Orbico, WASCO, Tauron.

Współpracuję z instytucjami i firmami na terenie całego kraju, jestem prelegentem konferencji i spotkań HR. Wykładam na uczelniach wyższych. Prowadziłąm zajęcia w ramach studiów podyplomowych z zakresu coachingu w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu, Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja we Wrocławiu, na Uniwersytecie Rzeszowskim, Uczelni Łazarskiego w Warszawie, Uniwersytecie Śląskim i Wyższej Szkole Bankowej w Dąbrowie Górniczej.

Prywatnie jestem mamą, żoną, córką i przyjaciółką, pasjonatką podróży, aktywnego wypoczynku, tańca i nurkowania.