Gdy tworzyłam tą stronę towarzyszyło mi pytanie po co mi to, co ja chcę dać a tym samym co chcę, żeby się na niej znalazło? Żeby dać wam jaśniejszą odpowiedź muszę opowiedzieć wam kawałek mojej historii 🙂

Odkąd pamiętam zawsze miałam w sobie potrzebę niesienia pomocy innym. Towarzyszyła mi duża wrażliwość na los i krzywdę innych. Tak też między innymi trafiłam na psychologię, chciałam zrozumieć psychikę, oczywiście w części samolubnie by poukładać swoje kawałki, ale też i po to by później móc pomagać innym.

Gdy człowiek zaczyna się rozwijać, ten proces się nie kończy, a przynajmniej nie w moim wypadku, cały czas odkrywam kawałki, które składają się na większe rozumienie siebie i innych.

No więc od czasu studiów, a było to dawno temu albo i nawet wcześniej zaczęła się moja droga do rozwoju. W jej trakcie zobaczyłam, że gdy dzielę się własnym doświadczeniem ludzie inspirują się tym i stanowi to niejednokrotnie impuls do własnego ich rozwoju.

Pomyślałam więc sobie, że nie chcę ograniczać tego wpływu tylko do wydarzeń, na których można spotkać mnie osobiście a właśnie rozszerzyć zasięg dobra. No i może właśnie ty jesteś w takiej sytuacji, w której moje doświadczenia i refleksje pozwolą na to byś zobaczył i poskładał jakiś swój kawałek.

Wpisy, które tu znajdziecie są więc jakimś kawałkiem zostawienia po sobie śladu, nie tylko w internecie, ale i w innych głowach i sercach, inspiracją do przyglądania się sobie i własnego rozwoju. Znajdziecie tu trochę tego, co siedzi mi w głowie, trochę pytań ale też i wiedzę, aczkolwiek przefiltrowaną przez mój osobisty sposób wiedzenia pewnych rzeczy, każdorazowo bierzcie więc z dystansem to co tu piszę i sprawdzajcie na ile wam to pasuje i czujecie podobnie 🙂